Zbiórka karmy dla zwierząt

miniaturka plakatu akcji

Akcja w naszym przedszkolu 22.XI.2021 - 03.XII.2021

W naszym przedszkolu prowadzimy zbiórkę od 22 listopada 2021r. do 3 grudnia 2021r.

Za udział w akcji nasze Przedszkolaki otrzymają nagrodę w postaci warsztatów kulinarnych, które przeprowadzą kucharze restauracji w każdej grupie.

Karmę dla zwierząt można dostarczyć również bezpośrednio do organizatorów (szczegóły w poniższym opisie).

KILKA SŁÓW OD ORGANIZATORÓW:

Szanowni,

Jako inicjator - w imieniu wszystkich pracowników Central Park Bistro oraz Bistro U Kucharek w Puławach miło mi Was wszystkich poinformować, że wspólnie z Fundacją Karmimy Psiaki startujemy z II edycją akcji Zbiórki karmy dla puławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

W zeszłoroczną akcję /pomimo twardego lockdownu/ bardzo mocno zaangażowały się szkoły z naszego miasta, za co raz jeszcze serdecznie dziękuję. Wtedy zebraliśmy ponad ćwierć tony karmy i wierzę, że w tym roku pobijemy ten wynik ;-)

 Także witam naszych Patronów, Partnerów oraz Sponsorów II edycji akcji Zbiórki Karmy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Puławach.

Z tego miejsca z góry dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i zadeklarowali wspólną pomoc. Jesteście wspaniali!

 Ogromne podziękowania dla Prezydenta Miasta Puławy pana Pawła Maja, który po raz kolejny objął nas swoim honorowym patronatem.

 Skąd się wziął pomysł?

Rok temu na jednym ze spotkań z pracownikami padł pomysł...jesteśmy rozpoznawalni, dlaczego tego nie wykorzystać i nie pomóc zwierzakom ze schroniska? Długo się nie zastanawialiśmy i tak powstała I edycja akcji.. W tym roku, po zeszłorocznym sukcesie postanowiliśmy wystartować z kolejną edycją akcji.

Na czym polega akcja?

Akcja jest prosta, zbieramy karmę dla zwierząt z puławskiego schroniska, pamiętajmy aby była ona dobrej jakości, ponieważ wiele zwierzaków jest starszych lub mocno schorowanych, a tanie marketowe karmy w większości są pozbawione wartości odżywczych. Celujemy w mokrą karmę..

Zbieramy tylko i wyłącznie jedzenie...Na plakacie zostanie umieszczone info o wsparciu finansowym i przekierowanie na stronę www schroniska, jeżeli ktoś będzie chciał przekazać fundusze to jak najbardziej, ale my w tym nie będziemy pośredniczyli.

 Jak będzie przebiegała akcja?

Każdy kto przyniesie karmę bezpośrednio do Naszej restauracji otrzyma od Nas prezent, co? Tego nie zdradzę bo to nie będzie wtedy prezentem :-) Natomiast Partnerzy mogą na własną rękę zbierać karmę. Zachęcamy wszystkie Szkoły oraz Przedszkola do wzięcia udziału (wiem, że okres w którym prowadzona jest zbiórka jest trudny) a później przekazać ją do Naszej restauracji za pośrednictwem sponsora (ELMO TAXI - zapewnia kompleksową logistykę). Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli szkoły lub przedszkola udostępnią miejsce do powieszenia plakatu, które wydrukuje nasz sponsor (Stemp-Graf). Finał zbiórki planuje na dzień 20.12, a oficjalne przekazanie przed samymi świętami, o dokładnej dacie będę informował w oddzielnych mailach.

Gdzie działamy?

Pomimo obostrzeń nie poddajemy się, chcę aby o akcji było głośno w mediach/mediach społecznościowych/internecie. Dobrze wiemy, że życie przeniosło się do internetu i tu siła w Nas wszystkich aby promować akcję na swoich profilach/profilach szkół/służbowych/stronach internetowych etc. Pamiętajmy aby oznaczyć siebie jako partnerów, sponsorów, zawsze takie posty mają większy zasięg, a jak wspomniałem na początku, chciałbym aby jak najwięcej osób usłyszało i zaangażowało się w akcję..w końcu działamy w szczytnym-lokalnym celu..

Kto pomaga?

Prezydent Miasta Puławy    Patronat Honorowy

Fundacja Przyjazna Łapa Po Ludzku do Zwierząt     Patron
Taxi ELMO   Sponsor

Stemp-Graf    Sponsor

LPU TV     Patron medialny
Wspólnota Puławska   Patron medialny
Dziennik wschodni    Patron medialny
Radio Impuls  Patron medialny

TN PROMOTION   Sponsor

Animal – WET. Przychodnia dla Zwierząt w Puławach    Partner

Osobą kontaktową w Schronisku jest Pani Edyta Sobala pod adresem schronisko@zuk.pulawy.pl w godzinach 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Jakby pojawiły się jakiekolwiek pytania proszę śmiało dzwonić lub pisać. Mam nadzieję że wspólnie uzbieramy minimum TONĘ karmy dla psiaków!! Możecie Państwo dowolnie redagować ten tekst pod warunkiem zachowania merytoryki oraz sedna całej akcji.

 Do dzieła!!!

Przedszkole nr 7 w Puławach

24-100 Puławy

ul. C. K. Norwida 30

mp7@um.pulawy.pl

81 458 63 90

81 458 63 91

Powrót na początek strony